HAKKIMIZDA

  |   Hakkımızda

TÜM İSTANBUL NAKLİYE, TÜRKİYE NAKLİYE İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

TOKCAN NAKLİYE - DOĞRU SEÇİM

tokcanistanbulnakliyevizyonmisyon

1992 Yılında Hizmetine başlayan Tokcan İstanbul Nakliyat, bugüne kadar profesyonel yaklaşımından hiç ödün vermemiş, insan odaklı müşteri memnuniyetini her zaman için en önde tutarak Türkiye çağında haklı olarak iyi bir yer edinerek bugünlere gelmiştir.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir.. Eğitimli ve sertifikalı, konusuna hakim personeli ile taşımacılık alanında yeni bakış açılarını yatırımları ve çağı takip eden yaklaşımı ile şirket profilimiz sizlere hizmet vermeye devam edecektir..

Tokcan İstanbul Nakliyatı izlemeye devam edin. Bizden ayrılmayın! İstanbul Nakliye'nin dünyaya yayılan ışığı olan Tokcan Nakliyat, her zaman her yerde güvenilir taşımacılık unsurları ile sizlerin yanındadır. 7/24 hazır olan ekibimiz ile bir telefon kadar yakınınızdayız.
Img

Gelecek İçin Misyonumuz!

Gelecek için misyonumuz durmadan çalışarak, daha iyi hizmet, kalite ve hedeflerde buluşmak. Bu hizmet ve hedefleri sizlerle buluşturmak. Sizleri daha mutlu etmek. Tokcan İstanbul Nakliyat Ailesinin her zaman bir üyesi olmanızı sağlamak.

Sizlere daha iyi hizmet vermenin enerjisi ve mutluluğu ile her zaman en üst standartlar ve müşteri memnuniyeti ile yola devam etmek.
Img

Gelecek İçin Vizyonumuz!

Vizyonumuz, geçmiş değerlerimizi korurken, bu değerleri geliştirerek günümüz ve gelecekle birleştirip sağlam temlelere dayalı yeni yarınlarda ailemizden biri olarak sizlerle birlikte olmak. Tokcan İstanbul Nakliyat olarak Türkiye'de hizmete devam etmek.

Bu çerçevede bu dinamiklerle her zaman daha iyiye giderken sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek..
9872Tamamlanan Projeler
3856Türkiye ÇApında Müşteri Protfoyü
38Araç Sayımız
66Takımdaki Kişilerimiz

EN İYİ İHTİYACI KARŞILAMAK İÇİN HEP ÇALIŞIYORUZ! EN DÜŞÜK MALİYETİ HEP PLANLIYORUZ!

daha fazla